Niebiański Kiermasz Gwiazdkowy

17 grudnia (imieniny: Łazarza, Olimpii) 2023 roku nastąpi nowa odsłona Galerii Olympia w nowym, już szóstym w historii tej placówki sztuki, miejscu. Stęskniliśmy się za publicznością i dlatego przed generalnym remontem zdecydowaliśmy się urządzić małą wystawę, w której wezmą udział artyści związani z nami od lat. Zapraszamy na Niebiański Kiermasz Gwiazdkowy!

Olympia na Szlaku

Nowa odsłona Galerii Olympia

Tym samym wypływamy na szerokie wody, włączając się w główny nurt polskiego świata sztuki, który jak dotychczas nie wypadł z reżimu świątecznej gorączki powiązanej z przyjemnym spędzaniem czasu na zakupach oraz relaksacyjnym wydawaniu pieniędzy. Do hasła „Sztuka na prezent” dołączamy  własne, które wydaje się nam bardziej przystawać do rzeczywistości i brzmi zdecydowanie współcześnie:

When you buy it now, the value of your money will be reserved. If you don’t buy it now the value will be less in the future given the inflation rate! 

Miło nam poinformować, i jest to ważna wiadomość, że do Zespołu Galerii Olympia dokooptował Jacek Kasjanowicz, artysta malarz i animator kultury, którego entuzjastycznie włączamy do grona oddanych sztuce jednostek, przyjmując z uznaniem jego deklarację współtworzenia linii programowej Galerii. 

Niebiański Kiermasz Gwiazdkowy| Artyści: Ireneusz Bęc, Ewa Ciepielewska, Wojciech Ćwiertniewicz, Fred Gijbels, Jacek Kasjanowicz, Fryderyk Kądziela, Kasia Kmita, Magdalena Kościsz, Julia Kwatro, Władysław Markowski, Robert Motelski, Kamil Stańczak, Piotr Wachowski

17.12. – 31.01.2023

Galeria Olympia

Tylko w necie!